Libido Therapy

Libido Therapy to suplement diety stworzony z myślą o kobietach, które chcą poprawić jakość życia seksualnego. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki aktywne, dlatego jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Dzięki specjalnie opracowanej formule, pojedyncze składniki wzajemnie wzmacniają swoje działanie, gwarantując szybkie efekty.

Obniżony popęd seksualny dotyka nie tylko mężczyzn. Coraz częściej z problemem niskiego libido borykają się również kobiety. Nie mają ochoty na zbliżenia, nie odczuwają satysfakcji seksualnej i radości płynącej z seksu. W konsekwencji unikają bliższych kontaktów z partnerem i stają się oziębłe. Taka sytuacja może doprowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości, depresji, a nawet do rozpadu związku. Aby pozbyć się tego typu problemów, z pomocą przychodzi naturalny produkt – Libido Therapy.

 

W składzie tabletek Libido Therapy znajdują się następujące składniki aktywne:

  • L-arginina
  • Tribulus Terrestris
  • Catuaba (Trichilla catigua)
  • Wapń (węglan wapnia)
  • Ginkgo giloba

L-arginia jest aminokwasem, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Wpływa na produkcję tlenku azotu, dzięki czemu L-arginina zwiększa ukrwienie pochwy i potęguje doznania. Tribulus Terrestris (buzdyganek naziemny) to roślina uważana za afrodyzjak, zwiększa popęd seksualny, korzystnie wpływa na działanie układu krwionośnego, układu moczowego oraz obniża poziom złego cholesterolu. Catuaba jest to środek pozyskiwany z kory drzewa Catuaba, rosnącego w Brazylii. Jest uznawany za naturalny afrodyzjak i podnosi libido. Wapń wpływa pozytywnie na stan kości i stawów, przeciwdziała skurczom mięśni i pomaga uporać się z chronicznym zmęczeniem, przez co zwiększa energię i ochotę na zbliżenia. Ginkgo giloba czyli miłorząb japoński jest znaną od wieków rośliną w medycynie wschodniej. Dzięki zawartości tlenku azotu powoduje rozluźnienie mięśni gładkich i lepsze ukrwienie, wzmaga ochotę na zbliżenia i zwiększa doznania seksualne uwrażliwiając pochwę.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników aktywnych, pierwsze efekty stosowania suplementu można zauważyć już po pięciu dniach. Co ważne, rezultaty zażywania produkty są trwałe, a nie jednorazowe. Libido Therapy pomaga zwiększyć popęd seksualny, w naturalny sposób reguluje gospodarkę hormonalną organizmu kobiety, poprawia ukrwienie pochwy i wpływa na intensywność doznań seksualnych. Suplement ułatwia uzyskanie orgazmu i szybko regeneruje organizm po intensywnym wysiłku, jakim jest seks.

Opakowanie tabletek Libido Therapy zawiera 30 tabletek i wystarcza na przeprowadzenie miesięcznej kuracji. Dawkowanie jest niezwykle proste. Należy zażywać 1 tabletkę dziennie tuż po pierwszym posiłku, popijając suplement dużą ilością wody. Nie należy przekraczać dziennej dawki, którą zaleca producent. Ważna jest systematyczność. Pomijanie dziennych dawek może opóźnić wystąpienie efektów lub wpłynąć na nieefektywne działanie całej kuracji. Jak w przypadku każdego suplementu, przed rozpoczęciem stosowania tabletek należy zapoznać się z instrukcją producenta lub ulotką. W przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników aktywnych należy zrezygnować ze stosowania tabletek. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy niezwłocznie zaprzestać zażywanie produktu. U osób zdrowych Libido Therapy nie wywołuje skutków ubocznych i dzięki naturalnemu składowi jest w pełni bezpieczny dla organizmu.

Suplement diety Libido Therapy jest łatwo dostępnym środkiem i można go zamówić w sklepach internetowych. Korzystna cena wpływa również na popularność tego produktu. Opinie o tabletkach Libido Therapy są w większości bardzo pozytywne i tabletki pomogły odmienić życie wielu kobiet zmagających się z problemem popędu seksualnego. Tysiące zadowolonych pań, szybkie efekty oraz naturalny, mało inwazyjny skład, zachęcają do zakupu tabletek. Libido Therapy jest uznawany za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych produktów w swojej kategorii, dlatego w przypadku problemów z niskim libido, warto zastosować kurację tym suplementem diety.

Libido Therapy - Sklep

Skład Libido Therapy

L-arginina 520 mg, Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego 200 mg, Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego 100 mg, Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego 100 mg, Ekstrakt z kwiatów szafranu uprawnego 100 mg, Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 50 mg, Niacyna 20 mg (125%*).

Dawkowanie Libido Therapy

Zalecana dawka dzienna: 2 tabletki. Zalecaną dzienną porcję spożycia, popić około 300 ml wody, najlepiej podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety, ani zdrowego stylu życia. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Libido Therapy - jak przechowywać?

Przechowywać z dala od światła w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie o Libido Therapy

Miałam bardzo duże problemy z libido przez ponad 3 lata męczyłam się z tym problemem. Viamea stosuję od dłuższego czasu i jestem zachwycona ! Stosowałam różne preparaty jedne działały, lepiej inne gorzej. Pokrótce polecam.

Maja

Produkt skuteczny. Po zażyciu miałam ogromną ochotę na igraszki a w czasie igraszek - nieziemski orgazm.

Karolina

Super suplement diety w dobrej cenie. Skutecznie podnosi libido i ochotę na współżycie. Uważam, że warto zapłacić taką cenę za najwyższą jakość produktu.

Margo

Tabletki naprawdę działają :). Pomijając fakt że ich cena jest za wysoka to naprawdę dobre rozwiązanie dla kobiet z małym libido.

Daria